دسته‌بندی نشده

لرستان مشکل امنیت برای سرمایه گذاری ندارد

  • رئیس کل دادگستری لرستان گفت: ۹۰ درصد مشکلاتی که باعث زمین خوردن سرمایه‎گذاران می‎شود ناشی از شرایطی است که هم اکنون به وجود آمده است؛ برای سرمایه‎گذاری نیاز به برنامه‎ریزی بلند مدت داریم.

 

جعفر بدری رئیس کل دادگستری استان لرستان در جلسه بخش خصوصی با دولت که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: متاسفانه بیشتر مناطق استان‌های حاشیه کشور مشکل اشتغال و سرمایه‎گذاری دارند.

وی با بیان اینکه در همین راستا کمیته‎ای را برای رفع این مشکلات تشکیل دادیم، اضافه کرد: سرمایه‎گذار نیاز به امنیت دارد و مجموعه دستگاه‌های استان لرستان باید او را پشتیبانی کنند.

بدری هدف کمیته قضایی حمایت از سرمایه‎گذاری را رفع موانع پیش روی تولید و اقتصاد دانست و ادامه داد: هم اکنون مشکل امنیت سرمایه‎گذاری در استان وجود ندارد و همه باید در راستای فراهم کردن بستر سرمایه گذاری بکوشیم.

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: ۹۰ درصد مشکلاتی که باعث زمین خوردن سرمایه‎گذاران می‎شود ناشی از شرایطی است که هم اکنون به وجود آمده است؛ برای سرمایه‎گذاری نیاز به برنامه‎ریزی بلند مدت داریم.

وی با بیان اینکه منابع بانک‎‌ها از حساب مشتری ‎‌ها تامین می‎شود، اضافه کرد: بانک‎‌ها این سرمایه‎‌ها را در اختیار تولیدکنندگان قرار می‎دهند و وقتی دولت تصمیم به کاهش سود سپرده‎‌ها گرفت خیلی از مردم سپرده خود را بیرون کشیده و به سمت کار‌های دلالی رفتند.

بدری خاطرنشان کرد: سرمایه‎گذار با شرایط فعلی نمی‎تواند کار کند و این وضعیت ظلم و اجحاف در حق تولیدکنندگان است؛ چرا که سود‌های کلان قابل تحمل نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا