دسته‌بندی نشده

یک قاضی قلابی در یزد دستگیر شد

  • دهشیری گفت: با شناسایی این متهم و استعلام سوابق کیفری مشخص شد نامبرده سوابق مشابهی در حوزه های قضایی دیگر دارد و برای همین جرائم از سوی دیگر مراجع نیز تحت تعقیب قرار گرفته و در حال گذراندن دوران کیفری خود در زندان است .

 

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان یزد از دستگیری یک کلاهبردار با غصب عنوان قاضی دادگستری در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری یزد، غلامعلی دهشیری در این خصوص گفت: به دنبال مراجعه فردی به دادگستری و اعلام این که فردی با ظاهر موجه در ازای خرید، چک سرقتی در اختیار فروشگاه قرار داده، بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: تحقیقات تخصصی در این زمینه منجر به شناسایی خریداران بعدی کالاهای فروشنده یزدی در شهر مشهد شد که با بازجویی از خریداران مشخص شده، فرد کلاهبردار با ظاهری موجه پس از حضور در یکی از مجتمع های خرید مشهد کالا را به نصف قیمت واقعی به آن فروخته است .

دهشیری گفت: با شناسایی این متهم و استعلام سوابق کیفری مشخص شد نامبرده سوابق مشابهی در حوزه های قضایی دیگر دارد و برای همین جرائم از سوی دیگر مراجع نیز تحت تعقیب قرار گرفته و در حال گذراندن دوران کیفری خود در زندان است .

دهشیری گفت: با شناسایی این متهم و استعلام سوابق کیفری مشخص شد نامبرده سوابق مشابهی در حوزه های قضایی دیگر دارد و برای همین جرائم از سوی دیگر مراجع نیز تحت تعقیب قرار گرفته و در حال گذراندن دوران کیفری خود در زندان است .

این مسئول افزود: این متهم با اعلام نیابت به زندان یزد اعزام و با حضور در مرجع قضایی با اقرار به جرم خود با قرار وثیقه یک میلیارد ریالی روانه زندان شد .

دهشیری ، دقت نظر شهروندان و کسبه در مواجه با این گونه افراد شیاد و کلاهبردار را خواستار شد و تأکید کرد: افراد دارای مناصب مهم قضایی، امنیتی و دولتی از معرفی خود به لحاظ رعایت شئون شغلی و مسائل حفاظتی اجتناب می کنند و اگر فردی خلاف این شیوه عمل کرد و در جمع های غیر کاری بیش از حد روی پست و مقام شغلی خود مانور داد و یا در مکالمات روزمره خود مسائل شغلی خود را به گونه ای مطرح کرد که موجب جلب توجه دیگران شود، باید به این فرد شک کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان یزد گفت: با توقیف یک دستگاه کامیون بنز توسط ماموران پلیس این استان 23 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال کشف شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین رضایی در این خصوص اظهار کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی استان یزد معرفی شد.

محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز کشور و موقعیت این استان در کانون کریدور شمال – جنوب کشور باعث شده تا راه های این استان مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا